Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hep Beraber, Hep Birlikte Varız

Türkiye’nin son 10 yılda çok önemli gelişmelere ev sahipliği yapması işadamları olarak bizlere gurur yaşatıyor.

 

Hükümetin güven aşılayarak, yaptığı özverili kolaylıklar sonucunda ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak için canla başla çalışıyoruz. 10 yıl öncesine baktığımızda karşımıza çıkan tablo ile bugünlerde yaşanılan süreç arasındaki farkı hepimiz çok iyi biliyoruz.

 

10 yıl önce yardım alan bir ülke konumunda iken bugün dünya üzerinde birçok ülkeye yardım eden bir güce ulaşan ülkemizin ekonomi neferi olmak işadamlarına gerçekten bir ayrıcalık tanıyor.

 

Tüm bu güzel gelişmelerin temelinde ise son 10 yılda ülkemizde yaşanan siyasi, hukuki ve ekonomik gelişmeler yatıyor.

 

Eskiden olduğu gibi içine kapanık, dar çerçevede kalmış bir Türkiye yerine, bölgesel ve küresel bir güç haline gelen bir ülkede yaşıyoruz.

 

Evet yatırım yapıyoruz, taşa toprağa yatırım yaptığımız da doğrudur, ama en önemli yatırım devletimizin insanına yaptığı yatırımdır. İnsana yapılan yatırım ile iş dünyası hamle gerçekleştirmektedir.  Özel sektör Türk ekonomisine katkı sağlayacak ciddi projelerini hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirmektedir.

 

İşadamları olarak büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Büyük Türkiye için hayallerimizi kurduk ve bu hayalimizin gerçekleşmesi için devletimiz ile hükümetimizin çalışmalarına destek vererek, işadamları olarak gece gündüz demeden çalışmalıyız.

 

Türkiye’nin, ticaretin en kolay ve en güvenli yapıldığı ülke olmasını sağlamak için konulan hedeflerin bir bir gerçekleşmesi ise bizlere ümit veriyor.

 

Özel sektörde yakalanan başarının işadamlarımızın çalışkanlığının, ticari zekiliği ile yeteneğinin bir yansıması olduğunun yöneticiler tarafından dillendirilmesi ise gerçekten işadamlarına büyük motivasyon yaşatıyor.

 

Kurumsallaşmış, başarıyı yakalamış bir çok dostumuz ile zaman zaman bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyoruz. Birlikte daha büyük projelere imza atmak için çalışmalar yapıyor, ülke ekonomimize katkı sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Elimizdeki gücün farkında olarak, birbirimize saygı gösteriyor ve başarının altın anahtarının da sevgi olduğunu da biliyoruz.

 

Ülkemizin geleceği adına ortaya konan hedeflere liderlik edip ve gerçekleştirilmesine katkıda bulunduğumuz için gurur duyuyoruz.

 

Büyük hedeflere ulaşmak için büyük adımlar atmak gerekiyor. Bu adımlarI da birer birer atmak için; “hep beraber, hep birlikte varız”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku