Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Nida Yemek

0.0
  1. Anasayfa
  2. » Nida Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Nida-Yemek
Açıklama:

Yemek sektöründe hizmet vermenin sorumluluğu ile müşterilerinin sağlıklı beslenmesine özen gösterip, her geçen gün hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik. Değişime ve gelişime açık, çağdaş vizyona değer veren bir ekip ruhuyla lezzetli ve sağlıklı yemekleri keyifle hazırlıyoruz. Gıdaların, mutfağa girişinden hazırlanıp sunumuna kadar gerekli itinayı göstererek gönül rahatlığıyla yenen, farklı damak tatlarına hitap eden yemek çeşitleriyle bol alternatifler sunuyoruz. Nida Yemek olarak, müşterilerine sadece doymak için değil, sağlıklı besinlerin hijyenik ortamlarda hazırlanarak zevkle sunulduğu ve yemek yemeyi , ''sağlıklı beslenmeye '' dönüştüren bir firma olmayı hedefliyoruz.

HİJYEN VE SAĞLIK

“Emin Ellerde Lezzetli Yemekler”

İnsan sağlığı ile doğrudan ilgisi olan yemek sektöründe hijyen ve sağlıklı ortamı oluşturmak birincil görevimizdir. Temin edilen gıdalardan, mutfağa, makine ve ekipmanlardan personele kadar bu hijyen ve sağlık koşullarının sürekliliği de elbette lezzetli yemekler için en önemli konudur. Nida Yemek “Emin Ellerde Lezzetli Yemekler” sunmak için her zaman özveri ve dikkatle çalışmaktadır.

Temiz, Besleyici ve Helal Ürünler

Nida Yemek için hazırladığı ürünlerin temiz ve helal gıdadan olması vazgeçilmezdir. Yemeklerin hazırlanmasında ilk adım olan hammadde temini için, sektörün önde gelen ve kalitesi onaylanmış üretici firmalarla çalışılıyoruz. Temiz, besleyici ve helal gıdalardan hazırlanan ürünleri, usta ellerde lezzetli yemeklere dönüştürüyoruz.

Taşıma Yemek

İşletmelere özel kişi sayısına göre “Taşıma Yemek Hizmeti” de vermekteyiz. Yemeğin sunulacağı mekâna göre servis ekipmanlarımızla, lezzetinden ve ısısından bir şey kaybetmeden (koruyucu ambalajlarla) yemekleri zamanında ulaştırıyoruz.

  • Havaalanı Mahallesi Taş Ocağı Caddesi No:58/A Esenler - İstanbul
  • 0212 430 03 13
  • 0534 917 03 50
İletişim Bilgileri
Telefon: 0534 917 03 50
Website:
Adres:
Havaalanı Mahallesi Taş Ocağı Caddesi No:58/A Esenler - İstanbul, Istanbul, Türkiye

İlan sahibine ileti gönder

FİRMA REHBERİ

Arama Konumu 0 mil