Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

“Burs komisyonuna teşekkürler”

BURS

Usluca köyümüzde dernek yönetim kurulu başkanının da içinde bulunan burs komisyonuna yaptıkları hizmetlerden dolayı kongremizde teşekkür paketleri takdim edildi.
Hüseyin Aydın, Şahamettin Gecü, A.Kadir Kütük ,Mustafa Kıdıl ve Selçuk Dokgöz den oluşan burs ve zekat komisyonu 2 yıllık üstün gayretli çalışmaları ile Usluca köyümüzde üniversite okuyan 60 öğrenciye ve ihtiyaç sahibi ailelere Hayırseverlerden gelen nakdi yardımları organize ettiler.
Özellikle 60 üniversite öğrencimize 7 ay boyunca banka hesaplarına her ay otomatik ödeme talimatı ile burslar aksatılmadan ulaştırılıyor.
Usluca köyü S.Y.Derneği bünyesinde ayrıyeten çalışan burs komisyonu Uslucalı Hayırseverlerden gelen yardımları takip ve organize ederek üniversite öğrencilerimizden haricen ihtiyaç sahibi ailelere de zor günlerinde gereken desteği ulaştırmaya devam ediyor.
Kongremizde gönüllü olarak çalışan ve Allah rızası için bu işi üstlenen komisyon üyeleri Hüseyin Aydın, Şahamettin Gecü, A.Kadir Kütük, Mustafa Kıdıl ve önceki başkanımız Selçuk Dokgöz e teşekkür plaketleri Çamoluk Dernek Başkanımız Hacı Canik tarafından takdim edildi.
Çamoluk Dernek Başkanımız Hacı Canik yaptığı konuşmada dernek çalışmalarında en özverili gayretli konunun ihtiyaç sahibi insanlarımıza gerekli desteğin sağlanması olduğunu bununda Usluca burs komisyonunun yerine getirdiğini kendilerine teşekkür ettiklerini söyledi.
Burs komisyonu adına söz alan Hüseyin Aydın bu plaketleri kendileri adına değil asıl ve en önemli olarak Uslucalı Hayırseverler adına kabul ettiklerini belirtti.
Tüm Hayırseverlere köyümüz adına teşekkür eden Hüseyin Aydın kendilerinin sadece gelen yardımları yerine organize ettiklerini köyümüzün birlik beraberliğine katkı yaptıklarını söyledi. USLUCA KÖYÜ DERNEK yönetim kurulunun bu ince düşüncelerinden dolayı şükranlarını ifade etti.