Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Eski Başkanlar

 USLUCA KÖYÜ DERNEĞİMİZDE GÖREV YAPMIŞ  BAŞKANLARIMIZ

  • 4 ŞUBAT 1962 – 23 TEMMUZ 1972 :  YAHYA DİRİCE
  • 18 ŞUBAT 1973 – 20 MAYIS 1973 : CAFER AYDIN
  • 18 ŞUBAT 1973 – 20 MAYIS 1974 : GÜLBEY GECO
  • 2 HAZİRAN 1974 –  25 MAYIS 1975 : ZEKERİYA DİRİCE
  • 21 KASIM 1976 – 15 OCAK 1978 : HARUN KARSAVRAN
  • 12 MART 1978 – 25 MAYIS 1980 : HACI SEFER KÜTÜK
  • 26 MAYIS 1980 – 01 MART  1984 : ALİ KÜTÜK

Bu tarihler arasıda sıkı yönetim dönemi yaşandığı için faaliyetler durmuş ve yönetim beklemek zorunda kalmıştır.

  • 1 NİSAN 1984 – 26 MAYIS 1985 : YEMEN GECÜ
  • 26 MAYIS 1985 – 22 HAZİRAN 1986 : ŞAHAMETTİN GECÜ
  • 22 HAZİRAN 1986 – 22 HAZİRAN 1987 : NEŞAT AYDIN
  • 7 HAZİRAN 1987 – 25 HAZİRAN 1988 : HACI SEFER KÜTÜK
  • 25 HAZİRAN 1988 – 25 MAYIS 1990 : ZEKERİYA İLYASOĞLU
  • 25 MAYIS 1990 – 31 MAYIS 1992 : OSMAN AYDIN
  • 31 MAYIS 1992 – 29 MAYIS 1994 : İLHAN AYDIN
  • 29 MAYIS 1994 – 14 OCAK 1996 : MUSATAFA GECO
  • 14 OCAK 1996 – 18 0CAK 1998 : YILMAZ KÜTÜK
  • 18 KASIM 1998 – 23 OCAK 2000 : ADNAN DİRİCE
  • 23 OCAK 2000 –  20 OCAK 2002 : HASAN KARSAVRAN
  • 20 OCAK 2002 – 11 OCAK 2004 : KADİR YÜCEL KÜTÜK
  • 11 OCAK 2004 – 22 0CAK 2006 : BAYRAM KÜTÜK
  • 22 OCAK 2006 – 20 OCAK 2008 : MUSTAFA GECO
  • 20 OCAK 2008 – 04 ŞUBAT 2012 : HÜSEYİN AYDIN
  • MEVCUT BAŞKAN: SELÇUK DOKGÖZ

Çamoluk Usluca Köyü dernek başkanlığımızı yapan tüm başkanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku