Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Usluca’da yeni nesil heyecan uyandırdı..

YENİ NESİL

Teknolojinin yeni nesillerimizi toplumumuzdan kopardığı şu günlerde kendilerine “BİZİM TAYFA”ismini veren Emirhan Dokgöz,Hafız Burak Garip,Halil İbrahim Garip,Ahmet Faruk Garip,Seyit Bekir Dokgöz ve Enes Garip’ den oluşan 15 yaş civarındaki 6 genç dernek yönetimi tarafından plaketle ödüllendirildi.

İlk sahneye alınan grup kendilerine verilen mikrofonda Usluca Köylülerini ve divanı selamladilar. Dernek faaliyetlerindeki iki yıllık çalışmalarında hep bir sevinçle rol aldıklarını ve bu işleri yaparlarken çok mutluluk duyduklarını beyan ettiler.

Salondaki hazirunun yoğun alkışları altında dernek yönetim kurulu üyesi Ayhan Garip tarafından kendilerine isimlerinin ve teşekkür mesajlarının yazılı olduğu plaketler takdim edildi.

Usluca köylüleri yeni nesillerin dernek ve toplum içlerinde katılım saglamasinda büyük keyif aldilar.Bizim Tayfa adına açıklama yapan Emirhan Dokgoz ; Usluca köyünü çok sevdiklerini ve büyüklerine yardım amacıyla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da dernek faaliyetlerine destek olacaklarını açıkladı… Ve ayrıca önceki Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Dokgöz’e ve yeni secilen Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın’a birer demet çiçek hediye ettiler …