Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Gençlerimizle Kahvaltıda Bir Araya Geldik!

Çamoluk Usluca Köyü Dernek yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gençlerimizle dernek merkezimizde düzenlemiş olduğumuz kahvaltı proğramında bir araya geldik. Bugün itibariyle başlatmış olduğumuz futbol turnuvamız öncesi gençlerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık…

Çamoluk Usluca Köyü Derneği olarak her yıl geleneksel hale getirmiş olduğumuz futbol turnuvası öncesi gençlerimizle sabah kahvaltısında bir araya gelen dernek yöneticilerimiz futbol turnuvasının amacının geçlerimiz ile köylülerimizin hem daha yakından bir birlerini tanıması hemde turnuva süresince gençlerimizin kendi aralarında kaynaşarak köyümüz adına birlik ve beraberliğimizin ilerleyen yıllardada devam etmesini sağlamak olduğunun önemi açısından bu tür birliktelikler çok önemlidir.

Çamoluk Usluca Köyü Derneği 60.yılında olmanın gururunu yaşıyor. Dernek başkanı İsmail Aydın ve yönetim kurulunda görev yapan bir birinden değerli iş insanları gençlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar…

Çamoluk Uslucalı gençler futbol karşılaşmaları öncesinde dernek merkezinde düzenlenen sabah kahvaltısı proğramında dernek yönetimi ve iş insanları ile bir araya geldiler.

Çamoluk Usluca Köyü Derneği Genel Merkezi

Çamoluk Usluca Köyü Derneği Başkanı İsmail Aydın ve yönetim kurulu üyeleri sabah kahvaltısında futbol karşılaşması öncesi gençlerle bir araya geldi.

Çamoluk Usluca Köyü Derneği

Çamoluk Usluca Köyü Derneği Genel Merkezi