Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

60.Yılımızı Köy Şenliğimiz İle Kutladık

Usluca Köyü Derneği olarak bu yıl 60.ncı yılımızı kutlamanın mutluluğunu köyümüzde düzenlediğimiz şenliğimiz ile hep birlikte yaşadık. Şenliğimizde kuruluşumunuzun 60 ncı yılında  köy ağamız Sinan Dokgöz’ü köylülerimizde yakından tanımış oldular. Şenliğimize katılım sağlayarak bizlerle birlikte olan Çamoluk Kaymakamımız Furkan Berber, Çamoluk Belediye Başkanımız Fatih Düz, Çamoluk Dernek Başkanımız Hacı Canik ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere uzaktan yakından şenliğimize katılım sağlayarak bizleri onurlandıran herkese Usluca Köyü Derneği olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Usluca Köyü 60.Yıl Kutlamalarımızın Video Görüntüleri Kısa Görüntüler

Usluca Köyü 60.Yıl Kutlamaları Görüntülerimizin Tamamını Buradan İzleyebilirsiniz.

TEŞEKKÜRLER USLUCA
Değerli köylülerimiz..
Kuruluşumuzun 60 yılını ve Ağa kutlamalarımınıza katılımlarınızdan dolayı şükranlarımızı sunarız…
Derneğimize katkı sağlayan iş adamlarımıza ve gönlü zengin insanlarımıza ,sahada hizmet eden cengaverlerimize , dernek yönetim kurulumuza ve 60 yıl köy ağamız Sinan Dokgöz’e sonsuz teşekkür Ederiz..
Şenliğimize katilim sağlayan Çamoluk Kaymakamımız Furkan Berber’e, Çamoluk belediye başkanı Fatih Düz’e, Çamoluk Dernek Başkanimız Hacı Canik ve Yönetimine , Yenice Köyü Dernek Baskanı Hasan Cebbar ve yönetimine, Dulundas Köyü Başkanı Hafız Bakırhan ve yönetimine, Hacıahmetoğlu köyü gençlik kolları başkanı Bahattin İğneci’ye, Taşcılar köyü dernek başkanı Ali Emeksiz ve yönetimine, Pınarlı Köyü dernek başkanı Mehmet Bozkurt ve yönetimine , Kale(Hotar) Mah. dernek başkanı Yüksel Küçükarslan’a, Kaledere Köyü dernek yönetimine, Kağithane meclis üyesi Esat Selvi’ye ve isimlerini sayamadığım tüm hemşerilerimize Çekimleriyle Tüm Dünyaya Anı Yaşatan Ekintv çalışanlarına Sunumlarıyla Aytaç Öksüz ve Selçuk Dokgöz’e türküleriyle horonlarıyla şenliğimize renk katan değerli sanatçılarımız Sevda Gül , Onur Aydın ve Filiz Ağar’a nefesiyle yöremizin vaz geçilmezi Zurnacı İsmail’e katılımlarından dolayı teşekkür Ederiz…
İsmail AYDIN
Usluca köyü dernek yönetim kurulu başkanı

Usluca Köyü Derneği olarak İstanbul ve Çamoluk Usluca Köyümüzde gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliklerimizde bizlerle birlikte olan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Usluca Köyü Derneği olarak köy muhtarlığımızla birlikte düzenlediğimiz etkinliklerimizden ayrıntılı görüntüleri Sosyal Medya Hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
Usluca Köyü Derneği