Usluca Köyü Derneği
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Yeni Başkan Ve Yönetimi Hızlı Başladı

14.01.2020 Salı Günü Atışalanı Dernek Merkezimizde Başkan İsmail AYDIN ve Yönetimi Hızlı Davranarak İlk Toplantısını Gerçekleşti..

Başkan İsmail Aydın yaptığı açıklamada ; 2 yıl boyunca Selçuk başkanla güzel hizmetlerde bulunduklarını belirterek derneğimizde yeni heyecanın oluştuğunu bu heyecan yapılan programlarda hemeşerilerimizin katılım ve destekleriyle gördüklerini ve son olarak kongrede katılım yoğun olmasıyla tevecühün gözükdüğünü belirtti.

İsmail Aydın 2 yıl boyunca yarım kalan projelerin devam edeceğini ve kendisini kırmayarak yönetimde teveccüh gösteren şükranlarını sundu..Toplantıda yapacakları faaliyetlerden bahsedildi..

Faaliyetlerle ilgili bazıları şunlar;

.Derneğimize üye olmayan hemşerilerimizin düğün v.b. gibi mesajları ve burs komisyonun burs alan öğrencilerimizin velileri üye olmaması durumunda hizmetlerin hiç birinden yararlanamayacaktır..

.İstişare kurulu kurulup en kısa zamanda toplantılara başlayacaktır..

.Derneğimizin kültür merkezi ile ilgili araştırmalara başlanmış olup bununla ilgili komisyon kurulmuştur…

.Gençlerimize yönelik faaliyetler yapılacaktır..

.Ramazan ayı içerinde iftar programı olucaktır..

Toplantıya Muhtarımız Yılmaz Kütük’de Katılarak Hayırlı Olsun Dileklerini İleterek Yaptığı Açıklamada Çamoluk’da Usluca marka olduğunu belirterek her zaman birlik ve beraberlik içinde olduğunu yeni seçilen  başkan İsmail Aydın ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek her zaman desteğiyle yanlarında olduğunu belirtti.